Prof. Dr. Kemal Kahramanoğlu – Edebiyat ve TabiatHayat-Memat Meseleleri programında kültür, sanat ve edebiyat ve topluma dair önemli konular, tadında ve kararında bir muhabbet atmosferinde konuşuluyor. Hayat-Memat Meseleleri her pazartesi saat 20.00’de Mavera Tv’de.

Orhan Gazi Gökçe, 1985 yılında Tokat’ta doğdu. Aklı erdiğinden beri satır aralarını okumaya çalışır. Merak ettiklerini de sormaya çekinmez ehline. Sora sora sadece Bağdat’ın değil daha birçok bilinmez yolun bulunacağına inanır.

Prof. Dr. Kemal KAHRAMANOĞLU
EĞİTMEN
1996 tarihinde Selçuk Üniversitesi’nde doktora eğitimini tamamlamıştır. 2012 yılında Necmettin Erbakan Üniversitesi’nde Doçentlik eğitimini tamamlamıştır. Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim Fakültesi Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Olarak görev yapmaya devam etmektedir. 2006 yılında Çizgi Yayınları tarafından “Divan Şiiri Değişen Dünyada Kaybolmuş Paradigma” isimli kitabı yayımlanmıştır. 2015 yılında Palet Yayınları tarafından “Modernliğin Gölgesinde Divan Şiiri” isimli kitabı yayımlanmıştır. Prof. Dr. Kemal Kahramanoğlu’nun yayımlanmış 9 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve Hakemli dergilerde yayımlanmış makaleleri mevcuttur.

Web Site: https://maveravakfi.org/
Facebook: https://www.facebook.com/maveravakfi
Twitter: https://twitter.com/maveravakfi
Instagram: https://www.instagram.com/mavera.vakfi

#hayatmematmeseleleri #edebiyat

Başa dön tuşu