Yeşim Temel Özcan – Beslenme ve Bağışıklık Sistemi İlişkisi1994 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü bitirdikten sonra, Antalya Nutraslim zayıflama merkezi, Isparta Medisparta Diyaliz Merkezinde diyet danışmanlığı yaptı.1997 -2011 yılları arasında Antalya’da Kalori Diyet adı altında sağlıklı beslenme ve yaşam kliniğimi kurdu.2011 yılında İstanbul’a taşındı

2 yıl boyunca psikonöroimmünoloji eğitimi alarak pni terapisti ünvanı aldı.

1,5 yıl gönüllü olarak otizmli çocuklarla Kalkınma Ajansı’nın desteklediği Gedik Üniversitesinin AKTİFİM TOPLUMUN İÇİNDEYİM projesinin diyetisyenliğini yürüttü.Bu sırada GAPS (gut and psychology syndrome) praktisyeni sertifika programına katıldı ve gaps practitioner Oldu.

Halen Suadiye de Özel Esstanbul güzellik merkezinin beslenme ve diyet bölümünü yönetmekte.

Sandoz AŞ kurumsal diyet danışmanlığını yürütmekte kuruma bağlı 2 fabrika 1 merkez ofiste beslenme danışmanlığı devam etmektedir.

Yeşim Temel Özcan
Diyetisyen/GAPS practitioner

Sağlık Vakti programında modern tıp, geleneksel tedavi yöntemleri bütüncül tıp, fitoterapi, aromaterapi, homeopati gibi tamamlayıcı tedavi yöntemleri, sağlık kültürü ve tıp tarihinden kesitler, alanında uzman sağlık profesyonelleriyle sade bir dille ve günlük yaşama dokunan bir anlatımla konuşuluyor. ‘’Sağlık Vakti’’ Her Salı saat 15.30’de Mavera Tv’de.
Eczacı Veysel Demirci 1966 yılında Kayseri-Yahyalı’da doğdu. Modern Tıbbın dar kalıplarından çıkarak hastalıkların öznesi olan insana Beden-Ruh-Zihin bütünlüğü içinde bakan arayışların ve buluşların peşinde koşar. ‘’Kronik’’ tanısı konarak ömür boyu tedavisi yoktur denilen hastalıkların aslında tedavi edilebileceğine inanır, sorar ve sorgular.

Web Site: https://maveravakfi.org/
Facebook: https://www.facebook.com/maveravakfi
Twitter: https://twitter.com/maveravakfi
Instagram: https://www.instagram.com/mavera.vakfi

Başa dön tuşu