Yakınlık Ve Yardımlaşma Mevsimi: Kurban Bayramı – Mehmet Baki Öztürk1968 Yılında Adana’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Adana’da tamamladı. Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi İktisat fakültesini bitirdikten sonra Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans yaptı.

1988 – 1994 yılları arasında Erzurum’da öğretmenlik ve okul müdürlüğü, 1994 – 2003 yılları arasında Adana Seyhan’da okul müdürlükleri görevlerinde bulundu. 2004 – 2007 yılları arasında Tapu Kadastro Anadolu Meslek Lisesi Müdürü olarak görev yaptı. 2004 -2013 yılları arasında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde sırasıyla Eğitim Müdürü, Kurs Müdürü, TKGM Diyarbakır Bölge Müdür Yardımcılığı ve Eğitim Daire Başkanlığı, 2013-2016 yılları arasında Millî Eğitim Bakanlığı Stratejik Planlama ve Yönetim Daire Başkanlığı görevlerinde bulundu. Ekim 2016 itibariyle Ar-Ge Kalite ve İzleme Daire Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Baki ÖZTÜRK, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Türkiye Adalet Akademisi Öğretim üyesi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile Eğitim Programı Baş Eğiticisi, Cumhurbaşkanlığı Kamu Etik Kurulu Etik Eğiticisi, ICF Eğitim Koçu, NLP Trainer QMS Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçisi olan Mehmet Baki ÖZTÜRK, Stratejik Yönetim ve Planlama, Devlet Teşkilatı, Kalite Yönetim Sistemi, İletişim Becerileri ve Motivasyon konularında dersler vermektedir.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Başa dön tuşu