GÜVENLİ BAĞLANMA NASIL OLUR? – Anne Çocuğuna Neden Bağlanamaz? – Uzman Psikolog Meryem EkinciUzman Psikolog Meryem EKİNCİ’nin Özgeçmişi

Lisans eğitimimi Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimleri Fakültesi Psikoloji Bölümünde, yüksek lisansimi İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde tamamladım. Daha önce katıldığım test eğitimleri, atölye ve sempozyum çalışmalarının yanında Psikoterapi Enstitüsünde dört yıl süren ve teorik-formulasyon-supervizyon aşamalarından oluşan Bütüncül Psikoterapi Eğitimini bitirdim.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bünyesinde olan Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi, Bahçelievler Şeyh Zayed Çocuk Yuvası (0-12 yaş), Maltepe Huzurevi, Bahçelievler Huzurevi gibi çeşitli kurumlarda görev alarak toplumun farklı yaş grupları ve onlarin çeşitli sorunlarina yakından temas etme fırsatı buldum. Şuanda çocuk ergen ve yetişkin terapisi yapmakta olup bütüncül yaklaşım perspektifinde dinamik yönelimli terapiler uygulamaktayım. Bunun yanında, anaokulu ve çeşitli kurumlarda eğitim danışmanlığı ve seminerler vermekteyim.

#güvenlibağlanma #psikoloji #maveratv

Başa dön tuşu