DÜNYADAKİ HER BİR YETİMDEN SORUMLUYUZ – İyilik Adına Neler Yapabiliriz? – Yetim Vakfı’nın AmacıMurat Yılmaz 1974 İstanbul doğumlu olup aslen Ordu Mesudiyelidir. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümü mezunudur. Yüksek lisansını Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 1994 yılından itibaren 27 yıl boyunca İHH İnsani Yardım Vakfı’nda çeşitli görevler üstlenmiştir. 2021 yılı Mart ayı itibariyle Yetim Vakfı Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Özel olarak Balkanlar üzerine çalışmaları bulunmaktadır. Drina’nın Öbür Yakası Sancak, Kosova Bağımsızlık Yolunda, Doğu Türkistan Toplama Kampları ve Adım Adım Soykırım isimli kitapların yazarıdır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Yetim Vakfı din, dil ve ırk ayrımı gözetmeksizin dünyadaki tüm çocukları kapsayacak şekilde projeler geliştirir ve onlara psikososyal destek sağlayarak sosyal hayatlarını iyileştirmeye yönelik faaliyetler yürütür.

Yetim Vakfı Gönüllüsü Olmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. – https://yetimvakfi.org.tr/gonullu-formu-tr-1281.htm
Yetim Vakfı Çağrı merkezine arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. – https://yetimvakfi.org.tr/iletisim-tr-1189.htm
Yetim Vakfı Faaliyetlerine bağış yaparak yetim çocuklarımızın mutluluğunda pay sahibi olabilirsiniz. – https://bagis.yetimvakfi.org.tr/

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

#yetimvakfı #siviltoplum

Başa dön tuşu