İslam İktisadında Paradigma Sorunsalı – Prof. Dr. Bünyamin Er1982 yılında Trabzon ili Of ilçesinde doğmuş olup aynı ile bağlı Dernekpazarı ilçesi nüfusuna kayıtlıyım. Orta ve lise eğitimini Of İmam Hatip Lisesi’nde 1993-1999, lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde 1999-2003 yılları arasında tamamladı. 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalında başladığı yüksek lisans eğitimini 2007 yılında tamamlayarak aynı yıl bu enstitüde doktora eğitimine başladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İşletme Anabilim dalı doktora programından 2010 yılında mezun oldu.
2005-2010 yılları arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde araştırma görevlisi olarak görev yaptı. 2010 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü muhasebe-finansman anabilim dalında yardımcı doçent olarak atandı. 2013 yılında doçent, 2019 yılında profesör unvanı aldı
Ulusal ve uluslararası çeşitli projelerde görev aldı. Yayınlanmış 5 adet kitabı, İslam ekonomisi ve finansı, yatırım bankacılığı ve sermaye piyasaları konusunda ulusal ve uluslararası dergilerde basılı çeşitli çalışmalarım bulunmaktadır.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

Başa dön tuşu