Öğrenme Ve Dikkat Sorunları – Kemal KanatAkdeniz Üniversitesi Eğitim Fakültesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden 2018 yılında mezun oldu. Şuan da İstanbul Rumeli Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitiminin tez aşamasındadır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Antalya da yaklaşık 1 yıl 3 ay İlgi Özel Eğitim Merkezi’nde terapist olarak çalıştı. Yüksek Lisansa başlaması nedeniyle şehir değişikliği yaparak Başakşehir Psikoterapi Merkezinde çalışmaya başladı. PASS MÜDAHALE PROGRAMI ve CAS TESTİ EĞİTİMİNİ Tamer ERGİN den almış olup, halen süpervizyon çalışmalarına katılmaya devam etmektedir. Akademi Disleksi tarafından verilen PASS teorisinin PREP Okumaya Destek Programını ve Çözüm Disleksi tarafından verilen Disleksi Müdahale Programını aldı. Prof. Dr. Macid MELEKOĞLU ve Doç. Dr. Orhan ÇAKIROĞLU tarafından verilen SOBAT II (Sesli Okuma Becerisi ve Okuduğunu Anlama Testi II) ve DEM OKU(Disleksi Eğitim Müdahaleleri) eğitimlerini ve uygulamalarını başarıyla tamamladı, şuanda uygulayıcısıdır. Öğrenme Güçlüğü ve Dikkat Eksikliği Hiperaktivite bozukluğu alanlarında diğer aldığı eğitimlerle birlikte aktif ve yoğun bir şekilde çalışmakta olup alanda çalışan meslektaşlarına süpervizyon desteği sağlamaktadır

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

Başa dön tuşu