DİJİTAL DEVRİME UYUM SAĞLAMALI MIYIZ? | Teknoloji Aslında Nedir? | Teknoloji Hakkında Canlı Yayın



Sosyal Medya Uzmanı ve Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Murat Dağıtmaç, Michael Kuyucu ‘ya Akademik Bakış programında sosyal medyanın kullanımı hakkında bilgiler veriyor.

Murat Dağıtmaç Kimdir?

1980 İstanbul Üsküdar doğumlu. 2009 yılında Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Biga M.Y.O. ‘nu bitirdi. 2004 Yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitimi, 2009 yılında Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım Yüksek Lisansını tamamladı. 2015 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Tasarım Doktora Programı’nı bitirdi. Akademik hayatıyla birlikte uzun yıllar reklam sektöründe Sanat Yönetmeni olarak da çalışmaktadır. 2009 yılında öğretim görevlisi olarak başladığı Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İletişim Tasarım, Kurumsal İletişim, Grafik Tasarım, Mesaj Tasarımı ve Sosyal Medya derslerini vermektedir. Birçok STK’ya, siyasi partilere ve eğitim kurumlarına Sosyal Medya ve İletişim konulu seminerler vermeye devam etmektedir.

Web Site: https://maveravakfi.org/
Facebook: https://www.facebook.com/maveravakfi
Twitter: https://twitter.com/maveravakfi
Instagram: https://www.instagram.com/mavera.vakfi

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

#teknoloji #dijital #muratdağıtmaç

Başa dön tuşu