DEİZM NEDEN ARTIYOR? | Gençlerin Tepkisi | Türkiye'de Deizm Canlı Yayını – Yusuf YavuzyılmazDindarlık neden azılıyor? İnsanlar neden dini inançları daha fazla sorgular oldu? Türkiye’de ateizmin yükselişi küresel trendlerin bir yansıması mı yoksa Türkiye’deki gelişmelerden mi kaynaklı?

Yazar ve Eğitimci Yusuf Yavuzyılmaz 1966, Trabzon Vakfıkebir doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Vakfıkebir’de, Üniversiteyi Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünde bitirdi. Adıyaman Kahta ilçesinde başlayan öğretmenliği, 1996 yılında atandığı Sapanca Anadolu Lisesinde devam etmektedir. Basılı 15 kitabı vardır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Özgün İrade, Haber Duruş, Ümran, Eğitimde Diriliş, Enderun, Değirmen, Ayraç, Ada Bülteni, Yalnızlık Sözleri, Pirin, Keşkül gibi dergilerde; Time Analiz, Bizim Köşe, Fikir Zemini ve Ufkumuz. com adlı internet sitelerinde yazıları yayınlanmıştır. İslam tarihi, felsefe, modernite ve Kürt sorunu üzerine çalışmaktadır.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

#deizm #deizmnedir #gençlik

Başa dön tuşu