İRADE NASIL GÜÇLENİR? | İradesi Terbiyesi | Kendini Kontrol Etmenin Yolları – Tuğba Akbey İnanBu sohbette insanı, çocuğu ve aileyi irade zayıflığından kurtaracak, iradeyi güçlendirecek araçları ve kendimize hâkim olmamızı engelleyen duyguları beraber konuştuk.

Tuğba Akbey İnan Kimdir?
https://www.youtube.com/c/Tu%C4%9FbaAkbey%C4%B0nan

Annelik Yüzleşmeleri, İletişim ve İrade, Diksiyon başlıklarını taşıyan seminerleriyle binlerce kişiye öğrenmenin, kendini geliştirmenin ne büyük bir yatırım olduğunu kanıtlayan Tuğba Akbey İnan, her hafta instagram sayfasında düzenlediği çevrimiçi soru-cevap bölümüyle de takipçilerine rehberlik etmektedir. 2020’de ilk göz ağrısı Mavi Dünya programını internette tekrar hayata geçiren İnan, güzel sözün, karşılıksız iyiliğin, itidalle fikir beyân etmenin gücüne inanmayı sürdürüyor.
İnan, evli ve iki kız annesidir.

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

#iradeterbiyesi #otokontrol #tuğbaakbeyinan

Başa dön tuşu