ÇOCUKLARA DİN EĞİTİMİ NASIL VERİLMELİ? | Güzel Ahlaklı Çocuk Yetiştirmek | – Suhube GökerÇocuklara dini eğitimi nasıl vermeliyiz? Çocuklara Allah’ı nasıl anlatmalıyız? Allah’ı anlatırken nelere dikkat etmeliyiz? Dini bilgileri verirken neler önemli? Çocuğun dini eğitimi nasıl olmalı? Çocuklarınızın dini hayatı için olmazsa olmazlar….

1981’de Sivas’ta doğdu. Selçuk Üniversitesi Turist Rehberliği ve İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Yerel ve ulusal TV ve radyolarda program yapımcı ve sunucusu olarak görev yaptı. Birçok eğitim projesinde görev aldı. Evli ve iki çocuk annesi.. Çocukluğunda göçmen olan anneannesinden dinlediği mistik hikayeleri, şimdilerde kendisinin dillendirdiği gizemli masallara dönüştürerek hem anlatmaya hem de yazmaya devam ediyor…

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilq…

#suhubegoker #aile #maveravakfı

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilq…

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

Başa dön tuşu