Arjantin’de Yaşam – Şükrü ÇetinBiyografi- Şükrü Çetin
1981 simav doğumludur. 2004 yılında Atatürk üniversitesi ilahiyat fakültesinden mezun olmuş ve aynı yıl Diyanet İşleri Başkanlığı’nda çalışmaya başlamıştır .Yüksek lisans eğitimini Gazi Üniverstesi sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamlamıştır. Ankara Üniversitesi’nde islam tarihi alanında doktora eğitimine devam eden Şükrü Çetin şu an Arjantin’de Diyanet İşleri Başkanlığı’nın temsilcisi olarak islam merkezleri koordinasyon,Müslüman topluma yönelik din hizmetleri çalışmalarını yürütmektedir Evli ve bir çocuk babasıdır.

Hakan Emin Öztürk Kimdir?
1995 yılında Üsküdar’da doğdu. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden tamamladı.2015 yılında Ürdün’de Ewan Institute’de Arapça eğitimi aldı. Aynı yıl Makedonya, Kosova, Arnavutluk gibi ülkelerde; 2017 yılında ise Fildişi Sahilleri’nde gezi, gözlem, sosyal girişimcilik ve yardım faaliyetlerinde bulundu. Kurucu ortağı olduğu Havass Project isimli dijital aktivizm uygulaması 2016 yılında Girişimcilik, İnovasyon ve Liderlik Zirvesi’nde birincilik ödülü kazandı. 2018 yılından bu yana dünyanın her köşesinden Müslümanlar ile ilgili olumlu güzel ve ilham verici haberler/içerikler yayınlayan Bi’ Dünya Haber projesinin koordinatörlüğünü yürütmektedir.

#bidünyahaber #maveratv #arjantin

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

Başa dön tuşu