GELECEKTE DÜNYA NASIL OLACAK? | DÜNYANIN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİRME SAVAŞI – Ömer Kayani“Filmlerde gördüğünüz şeylerin hepsi gerçek olacak.”
Bu söz bize ait değil. Küreselcilerin vakti zamanında kendilerine verilen sözlerin tutulduğundan emin olmak için dönemin hükümetine iliştirdikleri bir kişi tarafından söylendi.

Peki yıllardır biz farklı şeyler mi söylüyoruz?

Elimizden geldiğince bu filmleri analiz edip, sizden izinsiz şuuraltınıza yerleştirilen virüsleri deşifre etmeye, bu virüslerin bilinçaltınızdan akıp tüm beyninizi ele geçirmelerine karşı farkındalık uyandırmaya çalışıyoruz.
Yıllar önce bir dostumuzun gönderdiği, defalarca okuyup üzerinde çok düşündüğümüz bir makale vardı.
Kısaca özetleyelim: Bazen fare, tabiatının tersine hareket ederek içinde oluşan ani bir içgüdü ile kediden kaçmamakta hatta avcısının karşısına dikilebilmektedir. Sonuç malumunuz, kedi fareyi mideye indirir ve olayın keyfini çıkarır. Bununla birlikte aslında çok daha büyük bir oyunda piyon olduğunun farkında değildir.
Yaradılışının tersine hareket eden farenin, kedi ile tehlikeli oyununun ana kurgulayıcısı aslında gözle görülmeyen, tek hücreli minicik bir canlıdır.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilq…

Mavera Tv kanalında; Çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat vs. gibi alanlarda özgün içerikler ve canlı yayınlar yapan kanalımızdan abone olarak ve bildirimlere açarak sizler de haberdar olabilirsiniz.

#maveratv #filmdeğerlendirmesi #canlıyayın

Başa dön tuşu