İTALYA’DA YAŞAM – Abdulmetin Yalçın – Lale Süzer – Prof. Dr. Tolga Erdoğan | Hakan Emin Öztürkİtalya’da yaşamak, üniversite okumak veya çalışmak istiyorsanız ama nerede olacağına karar veremediyseniz, karar verme sürecinizde bu videomuzdan faydalanabilirsiniz.

İtalya’da yaşamak; tarih boyu çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış, sanat tarihinin en önemli eserlerine ilham olmuş, muhteşem manzaralarıyla görenleri kendine hayran bırakmış, moda ve gastronominin başkenti haline gelmiş, zengin kültürüyle herkesin ziyaret etmek istediği capcanlı bir ülkede yaşamak anlamına gelir.

İtalya’da kuzeyden güneye doğru indiğinizde bambaşka kültürlerle ve yaşam tarzlarıyla karşılaşabilirsiniz. Birbirine komşu şehirlerde bile birbirinden farklı diller konuşulup, farklı yemekler yeniyor olabilir.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera TV her gün düzenlediği canlı yayınlarda; çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat gibi alanlarda nitelikli ve güncel konuları uzman isimlerle sizlerin hizmetine sunuyor. Siz de Mavera TV’ye abone olarak ve bildirimleri açarak canlı yayınlarımızdan haberdar olabilir, birbirinden özgün içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

#maveratv #bidünyahaber #italya

Başa dön tuşu