ŞİİRİN KIRIK ODASI KIRK AYNASI – Sıddık ErtaşSıddık Ertaş Kimdir?
1970 Kars doğumlu. İlk ve Orta öğrenimini Kars’ta tamamladı. 1989’da girdiği Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1994 yılında mezun oldu. 1997 yılında Felsefe ve Din Bilimleri Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisans eğitimini tamamladı. Tunceli ve Sivas’ta öğretmenlik yaptı. Hâlâ Sultanbeyli’de öğretmenliğe devam etmektedir. Evli ve Berfin Sude’nin babasıdır.
Şiirleri, 1991 yılından beri Kardelen ve Düşçınarı dergilerinde yayınlandı. Hâlen Bir Nokta dergisinde şiirleri yayınlanıyor.

Hayat-Memat Meseleleri programında kültür, sanat ve edebiyat ve topluma dair önemli konular, tadında ve kararında bir muhabbet atmosferinde konuşuluyor. Hayat-Memat Meseleleri her pazartesi Mavera Tv’de.

Orhan Gazi Gökçe, 1985 yılında Tokat’ta doğdu. Aklı erdiğinden beri satır aralarını okumaya çalışır. Merak ettiklerini de sormaya çekinmez ehline. Sora sora sadece Bağdat’ın değil daha birçok bilinmez yolun bulunacağına inanır.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera TV her gün düzenlediği canlı yayınlarda; çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat gibi alanlarda nitelikli ve güncel konuları uzman isimlerle sizlerin hizmetine sunuyor. Siz de Mavera TV’ye abone olarak ve bildirimleri açarak canlı yayınlarımızdan haberdar olabilir, birbirinden özgün içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

#maveratv #edebiyatsöyleşileri #şiir

Başa dön tuşu