KISSALARLA KİMLİK İNŞASI – Semine Demirci14 yılını vererek Kur’an kıssalarını inceleyen, üzerinde çalışmalar yaparak insanlara aktarmak için çok güzel çalışmalar yapan konuğumuz bilgi birikimini bu hafta siz kıymetli izleyenlerimizle paylaştı.
Kur’an’da neden kıssalar var?
Kıssalar hayatımızda nasıl pencereler açıyor?
Kıssalara nasıl bakmalı, nasıl anlamalıyız?

Semine Demirci, Araştırma – İnceleme, Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Güzelgah, Her Güne Bir Dua & Dua Ayetleri 2 Kitap Takım, Her Güne Bir Dua : Dua Sözleri & Dua Öyküleri & Dua Ayetleri, Her Güne Bir Dua: Dua Sözleri & Dua Öyküleri & Dua Ayetleri, Işıklı Kurabiye, Peygamberimizi Sevindirelim olarak sayılabilir.

Semine Demirci kitapları; Çilek Kitaplar, Furkan Yayınları, Hayykitap, Uçurtma Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Semine Demirci tarafından yazılan son kitap “Her Güne Bir Dua & Dua Ayetleri 2 Kitap Takım”, Furkan Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera TV her gün düzenlediği canlı yayınlarda; çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat gibi alanlarda nitelikli ve güncel konuları uzman isimlerle sizlerin hizmetine sunuyor. Siz de Mavera TV’ye abone olarak ve bildirimleri açarak canlı yayınlarımızdan haberdar olabilir, birbirinden özgün içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

#maveratv #seminedemirci #peygamberkıssaları

Başa dön tuşu