KURBAN TUZAĞINDAN KURTULMAK – Betül Nesibe ÖzkarsDünya çapında tanınan ‘Diane Zimberoff’ Türkiye’de. ‘Kurban Tuzağından Kurtulmak’ isimli kitabı, Türkçeye C Planı yayınları tarafından kazandırıldı. Eser, çaresizliklerini terapistlere anlatmaya çalışan kurbanlar ve kurban danışanlarını tedavi eden uzman danışmanlar için çok faydalı bir rehber niteliğindedir.

Betül Nesibe Özkars Kimdir?

2014 yılında fatih üniversitesi psikoloji bolümünden, 2017 yılında fsm klinik psikoloji yüksek lisanstan mezun olmuştur ve 2017 yılında başladığı saglık bilimleri üniversitesi klinik Psikoloji doktora programında tez dönemindedir. Aldığı eğitimler arasında emdr, kalp merkezli hipnoterapi, içsel aile sistemleri terapisi mevcuttur. Yetişkin psikoterapisti olarak travma, depresyon, kaygı bozuklukları, fobiler, duygusal yeme gibi konular üzerine çalışmaktadır.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera TV her gün düzenlediği canlı yayınlarda; çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat gibi alanlarda nitelikli ve güncel konuları uzman isimlerle sizlerin hizmetine sunuyor. Siz de Mavera TV’ye abone olarak ve bildirimleri açarak canlı yayınlarımızdan haberdar olabilir, birbirinden özgün içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

#maveratv #psikoloji #çaresizlik

Başa dön tuşu