ULUSLARARASI GENÇ DERNEĞİ – Ender EkimUluslararası Genç Derneği, varoluşunu anlamlandırmak ve dünyanın gidişatına olumlu katkıda bulunmak isteyen gençler tarafından kurulmuş derneğimiz, sadece adı değil yüreği genç herkese yönelik her türlü eğitim, gelişim ve değişim şartlarını oluşturmayı amaçlayan ve bu çerçevede gelişim ve sosyal sorumluluk projeleri düzenleyen bir gönüllüler hareketidir.

Ne Hedefliyoruz?

Derneğimizin hedefi kendisi, milleti ve dünyanın hangi köşesinde olursa olsun mazlumun derdi ile dertlenmiş, yaptıkları ile değil yapacakları ile yaşayan, küresel çapta adalet ve merhametin esas olduğu bir düzenin öncüsü bir gençliğin beslendiği, geliştiği ve kendisini keşfettiği küresel bir mecra olmaktır.

Uluslararası Genç Derneği’nin dünyayı güzelleştirme hedeflerinden biri olan YouTube kanalında sizlere özel ve seçkin içerikler sunmaya devam edeceğiz.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera TV her gün düzenlediği canlı yayınlarda; çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat gibi alanlarda nitelikli ve güncel konuları uzman isimlerle sizlerin hizmetine sunuyor. Siz de Mavera TV’ye abone olarak ve bildirimleri açarak canlı yayınlarımızdan haberdar olabilir, birbirinden özgün içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

#maveratv #gençderneği #maveravakfı

Başa dön tuşu