Mavera Ödülleri Ödül Töreni | TVNET Haber BülteniMavera Eğitim ve Sağlık Vakfı’nın düzenlediği Mavera Ödülleri, tertip ettiği “Deneme Yarışması” kapsamında dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.

Bünyesinde gerçekleştirdiği sosyal, kültürel ve eğitim faaliyetlerini her yıl olduğu gibi bu senede “Mavera Ödülleri” kapsamında taçlandıran Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı, düzenlediği yarışmada 100’ü aşkın üniversitenin 500’e yakın öğrencisinden deneme yazısı aldı. “Dünya Yeniden Kurgulanırken: Sözümüz Var!” konulu denemeler, alanında uzman isimlerin yer aldığı değerlendirme kurulu tarafından değerlendirilirken ödüller sahiplerine 19 Haziran Pazar günü Bağlarbaşı Kültür Merkezinde takdim edildi.

#MaveraÖdülleri #SözümüzVar

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera TV her gün düzenlediği canlı yayınlarda; çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat gibi alanlarda nitelikli ve güncel konuları uzman isimlerle sizlerin hizmetine sunuyor. Siz de Mavera TV’ye abone olarak ve bildirimleri açarak canlı yayınlarımızdan haberdar olabilir, birbirinden özgün içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

#maveratv

Başa dön tuşu