KARAVAN AKADEMİ YAZ OKULU KAPANIŞ PROGRAMI – 07.07.2022Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı bünyesinde Karavan Akademi olarak, öğrencilerimizin yaz tatilini verimli BİR şekilde geçirmesini sağlayabilmek ve gelişimlerini çok yönlü destekleyebilmeleri adına her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaz Okulu programımızı gerçekleştirdik.
Yaz okulunda sahip olduğumuz misyonumuz doğrultusunda çocukların kişisel ve sosyal becerilerinin gelişmesini sağlayarak öğrencilerimizle birlikte aktif ve eğlenceli bir şekilde derslerimizi gerçekleştirdik. Bir yandan da bu sürece Kur’an-ı Kerim eğitimini dâhil ederek çocuklarımızın manevi duygularına da dokunmuş olduk. Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi derslerimizin yanı sıra Farkındalık, Bilim, Resim, Ritim, Drama, Seramik, Ebru ve Spor atölyelerini (basketbol, masa tenisi ve futbol) gerçekleştirdik.
Yaz okulunu düzenleyen Karavan Akademi, yenilikçi eğitim modeli ile çeşitli atölyeler sunarak bireyin manevi ve kişisel gelişimine katkıda bulunur. Bu çerçevede gerçekleşen yaz okulumuza ilgi ve katılımlarınız için teşekkür eder, gelecek dönemlerde de sizleri aramızda görmeyi dileriz.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için kanalımıza katılabilirsiniz:
https://www.youtube.com/channel/UCilqeNUBy6N1w6xg89GDv1Q/join

Mavera TV her gün düzenlediği canlı yayınlarda; çocuk etkinlikleri, online atölyeler, kadın programları, sağlık, eğitim, dini sohbetler, aile, siyaset, tarih, ekonomi, edebiyat gibi alanlarda nitelikli ve güncel konuları uzman isimlerle sizlerin hizmetine sunuyor. Siz de Mavera TV’ye abone olarak ve bildirimleri açarak canlı yayınlarımızdan haberdar olabilir, birbirinden özgün içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

#maveratv

Başa dön tuşu